Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00 (z udziałem dzieci) i 18.00

Od poniedziałku do soboty:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Informacje

Na adorację Najświętszego Sakramentu w milczeniu zapraszamy w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 do godz. 21.00.

 

Aktualności

List Pasterski

List pasterski Episkopatu Polski o szacunku dla ciała zmarłego i obrzędach pogrzebu  (w przypadku kremacji).

Homilia Arcybiskupa Poznańskiego

Arcybiskup Stanisław Gądecki. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Świat milczy - ty działaj! (Katedra Poznańska - 13.11.2011).

Homilia Arcybiskupa Poznańskiego

Abp Stanisław Gądecki. Ziemio ojczysta, ziemio jasna. Święto Niepodległości (Fara Poznańska – 11.11.2011). „Spojrzał Bóg na ucisk swojego ludu w niewoli, wysłuchał jego jęczenia (Wj 3,7-9), zlitował się i stanął po naszej stronie, aby skruszył nieznośne nam więzy i oddał nam wolną, niezależną i zjednoczoną ziemię ojców naszych” – tak pisał kard. Aleksander Kakowski nazajutrz po odzyskaniu niepodległości.

Jubileusz Parafialny

26 listopada będziemy obchodzili 25. rocznicę sprawowania pierwszej Mszy Św. na Ławicy. Z tej okazji chcemy przygotować wystawę zdjęć obrazującą te 25 lat. Serdecznie prosimy o zdjęcia z tego okresu, wycinki z gazet mówiące o naszym kościele lub parafii, inne pamiątki. Szczególnie cenić będziemy choćby krótkie, spisane wspomnienia. Wszelkie pamiątki (podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem – abyśmy mogli je oddać) prosimy składać w zakrystii lub w biurze parafialnym możliwie w najbliższych dniach.