Msze Święte

W niedziele:

- o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00

Od poniedziałku do soboty:

- o godz.: 8.00 i 18.00

Parafia Rzymskokatolicka pw. Objawienia Pańskiego, Poznań - Ławica, ul. Miastkowska 128/132, 60-183 Poznań

Informacje

 

Trwające prace termomodernizacyjne budynku kościoła i domu parafialnego są dofinansowane z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

11.11.2019 - 17.11.2019

Parafia » Intencje mszalne »

11.11.2019 - 17.11.2019

 

PONIEDZIAŁEK 11.11 - św. Marcina
godz. 8.00

Za poległych w czasie II wojny światowej: śp. Romana, Kazimierza, Rajmunda, Janka Gruszczyńskich, Jerzego Pilchowskiego i Władysława Makuła

godz. 18.00
  1. W intencji Ojczyzny
  2. Za śp. Barbarę w kolejną rocznicę śmierci
  3. Za śp. Józefa Skrzypczaka w 18 rocznicę śmierci, za zmarłych rodziców i teściów
WTOREK 12.11 - św. Jozafata
godz. 8.00

Za śp. Romana, Paulinę, Tadeusza, Natalię, Stanisława, Eugeniusza, Andrzeja, Cecylię i Jadwigę Gruszczyńskich, Józefa, Marcelinę i Marię Wiśniewskich, ks. Włodzimierza Pilchowskiego, Halinę i Zofię Pilchowskie

godz. 12.30

Msza pogrzebowa śp. Łukasza Brodziaka

godz. 18.00
  1. Za śp. Władysława Redlaka
  2. Za śp. Irenę i Mariana Masiak – od rodziny Kuczyńskich
ŚRODA 13.11 - św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
godz. 8.00

Za śp. Zofię i Jana oraz zmarłych z rodzin Sarnatów, Stadników i Benków

godz. 11.00

Msza św. pogrzebowa śp. Zbigniewa Woźnego

godz. 18.00
  1. W intencji zmarłych ze Wspólnoty Żywego Różańca
  2. Za śp. Stanisława Bekasa z okazji urodzin i imienin
  CZWARTEK 14.11
godz. 8.00

Za śp. siostrę Remigię Soszyńską

godz. 18.00
  1. Za śp. Ireneusza Balcera – od rodziny Kuczyńskich
  2. Za śp. Andrzeja – od Danuty
PIĄTEK 15.11
godz. 8.00

Za śp. ks. Lecha Zeuschnera

godz. 18.00
  1. Za śp. Andrzeja Gawron – od Iwony z rodziną z Poznania
  2. Za śp. Mariana Masiak – od syna Wiesława z rodziną
SOBOTA 16.11

godz. 8.00

Za śp. ks. Andrzeja Netera

godz. 18.00
  1. Za zmarłych polecanych w wymieniankach
  2. Za zmarłych z rodzin: Markowskich, Czabanów, Królikowskich, Langów i Koczorowskich
NIEDZIELA 17.11 - XXXIII Niedziela Zwykła
godz. 8.00

Za śp. Stefanię, Bronisława, Tadeusza i Juliannę Pachołek

godz. 9.30

W intencji Parafian 

godz. 11.00

Za śp. Jana

godz. 12.30

Za śp. Jerzego Józefowskiego z 33 rocznicę śmierci

godz. 18.00

Za śp. Edmunda Olejnika